Strona: Konkurs na opracowanie projektu koncepcyjnego architektonicznego adaptacji pałacu w Sicienku. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-11-19
Konkurs na opracowanie projektu koncepcyjnego architektonicznego adaptacji pałacu w Sicienku - plakat

Katedra Architektury i Urbanistyki Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej zawiadamiamy o ogłoszeniu konkursu architektonicznego skierowanego do studentów oraz jednorocznych absolwentów kierunków architektura oraz pokrewnych.

Organizatorzy konkursu, patronat

Organizatorami konkursu są Katedra Architektury i Urbanistyki Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej oraz Gmina Sicienko. Patronat honorowy nad konkursem sprawują Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich oraz Wójt Gminy Sicienko.

Tematyka konkursu

Konkurs dotyczy opracowania projektu koncepcyjnego architektonicznego adaptacji pałacu w Sicienku.

Termin nadsyłania prac

Termin nadsyłania prac: 31.01.2022 r

Zasady konkursu

Zasady konkursu i jego warunki podane są w załączonym regulaminie.

Pytania i odpowiedzi dotyczące konkursu

Do dnia 15.12.2021 roku na adres konkursy.info@pbs.edu.pl można nadsyłać wszelkie pytania dotyczące konkursu. Odpowiedzi w formie otwartej zostaną udzielone do końca grudnia 2021 roku poprzez opublikowanie na stronie wbaiis.pbs.edu.pl - link; https://wbaiis.pbs.edu.pl/pl/aktualnosc/konkurs-na-koncepcje-architektoniczna-palacu-w-sicienku.

Licznik odwiedzin: 6813Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26