Strona: Konkurs POWER TOWER 2020 - 10-11 grudnia 2020 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konkurs POWER TOWER 2020 - 10-11 grudnia 2020

2020-10-27

Szanowni Państwo

W imieniu członków koła naukowego IKS działającego na wydziale Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej zapraszam studentów Państwa wydziału do udziału w Czwartej edycji konkursu Power Tower 2020 realizowanego na Politechnice Koszalińskiej.
W tym roku organizatorzy przewidują możliwość zdalnego uczestnictwa w konkursie. Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie:
Wszelkie komunikaty dotyczące konkursu będą przedstawiane na stronie koła IKS:
Zapraszamy do udziału.

Licznik odwiedzin: 6782Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19