Konkurs POWER TOWER 2020 - 10-11 grudnia 2020

27-10-2020

Szanowni Państwo

W imieniu członków koła naukowego IKS działającego na wydziale Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej zapraszam studentów Państwa wydziału do udziału w Czwartej edycji konkursu Power Tower 2020 realizowanego na Politechnice Koszalińskiej.
W tym roku organizatorzy przewidują możliwość zdalnego uczestnictwa w konkursie. Szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie:
Wszelkie komunikaty dotyczące konkursu będą przedstawiane na stronie koła IKS:
Zapraszamy do udziału.
Powrót do archiwum aktualności

Licznik odwiedzin: 14449Unikalne odsłony z okresu 2018.11.28 - 2020.11.28
Liczba wizyt uwzględniających tą stronę. Jeżeli strona odwiedzana była kilka razy podczas jednej wizyty, zostanie policzona tylko raz.