Strona: Letnia Akademia MSWiA zaprasza / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Letnia Akademia MSWiA zaprasza

2018-06-08

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło nabór kandydatów na miesięczne, płatne praktyki zawodowe w ramach programu „LETNIA AKADEMIA MSWiA”. Dzięki programowi najlepsi studenci z całej Polski będą mogli zdobyć nowe kompetencje, poszerzyć swoją wiedzę i poznać funkcjonowanie administracji publicznej.

Organizowane przez ministerstwo praktyki mają na celu umożliwienie zdobycia doświadczenia zawodowego w administracji publicznej, rozwój kompetencji zawodowych oraz zainteresowanie zatrudnieniem w ramach korpusu służby cywilnej.

W programie praktyk przewidziano cztery bloki tematyczne: administrację, bezpieczeństwo, sprawy międzynarodowe oraz sprawy obywatelskie z teleinformatyką, do których realizacji zaproszeni są studenci kierunków: prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, stosunki międzynarodowe, ekonomia lub na kierunkach technicznych.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oferuje stypendium w wysokości 2500 zł.

Aplikacje przyjmuje do 12 czerwca za pomocą elektronicznego formularza.

Letnia Akademia MSWiA to więcej niż studenckie praktyki w administracji publicznej. Uczestnicy programu zdobędą nowe umiejętności przy wsparciu wykwalifikowanych pracowników ministerstwa oraz odwiedzą instytucje, m.in.: Kancelarię Prezesa Rady Ministrów oraz Komendy Główne: Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Granicznej.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania znajdują się tutaj.

Licznik odwiedzin: 6783Unikalne odsłony z okresu 2022.04.18 - 2024.04.18