Strona: Lista kandydatów Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury w wyborach do Senatu PRz / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-05-16

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w wyborach do Senatu z grupy profesorów oraz profesorów uczelni w okręgu wyborczym WBIŚiA zgłoszeni zostali następujący kandydaci:

1. Konkol Janusz
 2. Kozłowski Aleksander
 3. Lichołai Lech
 4. Miller Bartosz
 5. Rybka Adam
 6. Siwowski Tomasz
 7. Skrzypczak Izabela
 8. Słyś Daniel
 9. Starakiewicz Aleksander
10. Ślęczka Lucjan
11. Tchórzewska-Cieślak Barbara

Wybory odbędą się w dniu *18 maja 2020 r.* (*poniedziałek*), w godz. *10:30-11:00*. Liczba wybieranych członków Senatu - *6*.

Z grupy pozostałych nauczycieli akademickich w okręgu wyborczym WBIŚiA zgłoszeni zostali następujący kandydaci:

1. Borowiec Artur
 2. Jurek Michał
 3. Piech Adam
 4. Pochwat Kamil

Wybory odbędą się w dniu 18 maja 2020 r. (poniedziałek), w godz. 11.00-11.30. Liczba wybieranych członków Senatu - 2.

W wyborach na przedstawicieli do wyborów członków Senatu z grupy pracowników niebędących nauczycielami w okręgu wyborczym WBIŚiA zgłoszeni zostali następujący kandydaci:

1. Grzyb Dorota
  2. Rożko Marzena
  3. Urjasz-Tryba Urszula
  4. Zientek Dawid

Wybory odbędą się w dniu 18 maja 2020 r. (poniedziałek), w godz. 11.30-12.00. Liczba wybieranych przedstawicieli do wyborów członków Senatu - 4.

Uwaga: Aby głos był ważny − głosuje się poprzez wybór kandydatów w liczbie nie większej, niż liczba wybieranych członków Senatu w danym okręgu.

Piotr Nazarko
Przewodniczący Komisji Wyborczej WBIŚiA