Listy rankingowe osób zakwalifikowanych oraz rezerwowych do udziału w projekcie staży studenckich na WBIŚiA

24-04-2018 r.

Listy rankingowe kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Organizacja wysokiej jakości staży dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej (POWR.03.01.00-00-S061/17-00)":

- kierunek architektura,

- kierunek budownictwo,

- kierunek inżynieria środowiska

Listy rezerwowe kandydatów do udziału w projekcie "Organizacja wysokiej jakości staży dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej (POWR.03.01.00-00-S061/17-00)":

- kierunek architektura,

- kierunek budownictwo,