Strona: Mgr inż. Angelika Pyś laureatką ogólnopolskiego konkursu StatSoft / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Mgr inż. Angelika Pyś laureatką ogólnopolskiego konkursu StatSoft

2022-01-29

Organizator konkursu

Konkurs jest organizowany przez firmę StatSoft Polska. Patronat nad konkursem sprawuje Polskie Towarzystwo Statystyczne.

Cel konkursu

Celem konkursu jest promocja autorów najlepszych prac wykorzystujących metody analizy danych oraz popularyzacja nowoczesnych narzędzi analitycznych zawartych w programach z rodziny Statistica.

XXIII edycja konkursu

W edycji 2020/2021 na konkurs nadesłano kilkadziesiąt prac pochodzących z różnych dziedzin badań naukowych.

Mgr inż. Angelika Pyś zwyciężczynią w kategorii prac magisterskich

W dwudziestej trzeciej edycji organizowanego przez firmę StatSoft Polska konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską przygotowaną z zastosowaniem narzędzi statystyki i analizy danych zawartych w programach z rodziny Statistica w kategorii prac magisterskich główną nagrodę otrzymała Pani mgr Angelika Pyś.

Tytuł zwycięskiej pracy

Praca zatytułowana Właściwości betonów wykonywanych z uzyc1em spoiwa trójskładnikowego cement-pyl krzemionkowy-metakaolinit" została obroniona na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

Promotor pracy

Promotorem pracy był Pan dr hab. inż. Janusz Konkol, prof. PRz z Katedry Inżynierii Materiałowej i Technologii Budownictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Nagrody

Zgodnie z regulaminem Konkursu oprócz nagród pieniężnych (w wysokości  2.000 zł brutto) do równego podziału dla laureatki i jej promotora nagrodą dla Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej, promującego pracę jest szkolenie zamknięte Statistica - kurs podstawowy dla grupy pracowników Wydziału.

Komisja konkursowa

Prace konkursowe oceniła komisja w następującym składzie:

• prof. zw. dr hab. Andrzej Sokołowski, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - przewodniczący
  • prof. zw. dr hab. Jerzy Dąbkowski, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • prof. zw. dr hab. Czesław Domański, Uniwersytet Łódzki, Polskie Towarzystwo Statystyczne
  • prof. AGH dr hab. Jacek Jakubowski, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, StatSoft Polska
  • prof. zw. dr hab. Wojciech Zieliński, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • dr Janusz Wątroba, StatSoft Polska - sekretarz

XXIV edycja konkursu (rok akademicki 2021/22)

Informacje o kolejnej edycji konkursu wkrótce pojawią się na stronie internetowej.https://www.statsoft.pl.
StatSoft Polska zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych. Szczegółowe informacje o konkursie oraz o programach z rodziny Statistica można uzyskać w firmie StatSoft Polska.

Licznik odwiedzin: 6785Unikalne odsłony z okresu 2022.04.20 - 2024.04.20