Strona: Międzynarodowy konkurs dla projektantów i architektów / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Międzynarodowy konkurs dla projektantów i architektów

2017-03-10

Roca organizuje siódmą edycję międzynarodowego konkursu jumpthegap dla młodych projektantów i architektów. Do 15 marca 2017 można rejestrować swój udział na stronie jumpthegap.net. Ten międzynarodowy konkurs na nowatorskie produkty i rozwiązania przestrzeni i funkcji łazienki jest dla adeptów zawodu płaszczyzną do zaprezentowania swoich innowacyjnych pomysłów.

Głównym celem konkursu jest wspieranie młodych, utalentowanych designerów z całego świata i pomoc w zdobyciu międzynarodowego uznania. Tegoroczna edycja jumpthegap zbiega się z obchodami setnej rocznicy powstania firmy Roca. W tym roku znacznie wzrosła wartość nagród, w każdej kategorii (dla profesjonalistów i studentów) będzie wynosić 10 000 euro. Fundacja We are Water ufundowała nagrodę specjalną o wartości 6 000 euro.

Projekty można zgłaszać do 19 kwietnia 2017, w maju zostanie ogłoszona lista laureatów. Zwycięzca zostanie wyłoniony w czerwcu, a uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w drugiej połowie roku.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.jumpthegap.net

Licznik odwiedzin: 6813Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25