Strona: Międzyuczelniane studenckie warsztaty architektoniczno-urbanistyczne Kraków-Rzeszów 2019 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-09-24

W dniach od 24-27 września już po raz drugi studenci wezmą udział w międzyuczelnianych warsztatach urbanistycznych, organizowanych dzięki współpracy Zakładu Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej oraz Zakładu Przedsiębiorczości i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Pedagogicznego.

W warsztatach wezmą udział studenci kierunku gospodarka przestrzenna z Instytutu Geografii UP oraz studenci architektury z Politechniki Rzeszowskiej.

Podobnie jak w ubiegłym roku, studenci zajmą się analizą zadanego obszaru projektowego i próbą opracowania koncepcji jego zagospodarowania.

W trakcie warsztatów będą miały miejsce spotkania z wieloma interesującymi gośćmi – urbanistami, architektami i urzędnikami. Ich prelekcje będą miały charakter otwarty nie tylko dla samych uczestników warsztatów, ale wszystkich innych zainteresowanych.

Wśród tegorocznych gości znajdą się Pan mgr inz. Łukasz Pawlik, z-ca dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, arch. Agata Woźniczka z pracowni architektonicznej BudCud, a także Pan Leszek Jasiński Główny Specjalista w Referencie ds. Rewitalizacji Urzędu Miasta Krakowa. W toku prac gościnnie odwiedzać będą także inni specjaliści z zakresu planowania przestrzennego, architektury i urbanistyki.

W organizacji warsztatów jak poprzednio wspiera nas ogólnopolski miesięcznik A&B https://www.facebook.com/architekturaibiznes/ wraz ze sponsorami, firmami – Allplast, Lumion i Tikurila.

Zapraszamy do śledzenia informacji i szczegółów wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2467648499963366/

harmonongram_warsztatow_solo_up_prz_wrzesien_2019_1_strona_1.jpg

harmonongram_warsztatow_solo_up_prz_wrzesien_2019_1_strona_2.jpg