Strona: Możliwość odbycia stażu zagranicznego w ramach programu Erasmus+ w przedsiębiorstwie BESTA sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-04-14

Uprzejmie informujemy o możliwości odbycia stażu zagranicznego w ramach programu Erasmus+ w przedsiębiorstwie BESTA sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.

Firma posiada oddziały w Niemczech, Holandii, Słowacji i Czechach. BESTA to nowoczesne przedsiębiorstwo budowlane o dużym potencjale technicznym i osobowym, wzorowo zorganizowanym oraz fachowo i terminowo realizującym zadania z zachowaniem wysokich standardów jakościowych.

Przedsiębiorstwo Budowlane BESTA działa na rynku budowlanym od 1991 roku w ramach Grupy Kapitałowej POLSERVICE. Jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o dużym potencjale technicznym i osobowym.
Spółka obecnie zatrudnia około 600 pracowników w Polsce u oraz poza jego granicami.

Informacja o możliwości odbycia praktyki dotyczy również obowiązkowych praktyk studenckich odbywanych w ramach toku studiów.

Kontakt do przedstawiciela ds. praktyk zagranicznych w firmie Besta:

Agata Gala-Kalemba

akalemba@pbbesta.pl

tel.: 17 8609761

www.pbbesta.pl

Kontakt do przedstawiciela ds. praktyk zagranicznych w Politechnice Rzeszowskiej :

Maria Warzybok-Lech

m.warzybok@prz.edu.pl