Strona: Nabór do Koła Młodych PZiTB oddział Rzeszów / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Nabór do Koła Młodych PZiTB oddział Rzeszów

2022-10-30
, red.  mgr inż. Paulina Niepokój
Rekrutacja do Koła Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa oddział Rzeszów

Jesteś studentem budownictwa i chcesz robić coś więcej niż pisanie egzaminów, wykonywanie projektów i sprawozdań??

Wstąp do Koła Młodych Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa oddziału Rzeszów i kreuj swoją własną ścieżkę kariery.

Masz gwarancję poznania wielu Kolegów i Koleżanek z branży co daje wymianę doświadczeń i wsparcie w Twojej przyszłej karierze zawodowej.

Organizujemy szkolenia, wizyty na budowach, zjazdy naukowo-techniczne i spotkania branżowe.

Współpracujemy z innymi oddziałami z Polski, kołami naukowymi wydziału, Oddziałem PZITB Rzeszów oraz Podkarpacką Okręgową Izbą Inżynierów.

Śledź naszą stronę, a dowiesz się więcej o organizowanych spotkaniach i wydarzeniach.

Koło Młodych PZiTB

Licznik odwiedzin: 7268Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16