Strona: Nabór na studia i praktyki - Program Erasmus+ / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Nabór na studia i praktyki - Program Erasmus+

2018-03-05

STUDIA I PRAKTYKA ZA GRANICĄ

Możliwe dla studentów studiów dziennych

i zaocznych z programem

ERASMUS+

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych wyjazdem na studia i praktykę za granicę do wzięcia udziału w rekrutacji, która odbywa się w marcu 2018 roku.

Więcej informacji na temat programu na: https://dwm.prz.edu.pl/

w Dziale Współpracy Międzynarodowej, bud. V, p. 214,

tel. 17 743 21 49, e-mail: jruszel@prz.edu, (studia)

tel. 17 8651282, e-mail: monikas@prz.edu.pl (praktyka)

W ofercie: 75 umowy bilateralne z uczelniami partnerskimi w 25 państwach europejskich; 49 umów z firmami. Istnieje również możliwość wyjazdu do firmy znalezionej przez studenta.

UWAGA!! Nabór organizowany jest

wyłącznie raz do roku!!!