Strona: Nagroda dla Koła Naukowego Inżynierii Środowiska / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Nagroda dla Koła Naukowego Inżynierii Środowiska

2017-04-04

23 marca br. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego programu „Odpowiedzialnie z Naturą”. Podczas uroczystości ogłoszono wyniki plebiscytu „Eko-Inspiracja 2016” w kategorii „edukacja”. Laureatem zostało Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz z Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Nagrodę odebrali Beata Kokoszka, przewodnicząca koła naukowego, i dr inż. Adam Masłoń, opiekun koła (Zakład Inżynierii i Chemii Środowiska).

Wygrana w plebiscycie traktowana jest jako jedno z wiodących wyróżnień ekologicznych na polskim rynku. Do ścisłego finału plebiscytu, którego organizatorem jest redakcja portalu Ekorynek.com, zakwalifikowało się 19 zajmujących się edukacją ekologiczną stowarzyszeń i kół naukowych ze szkół wyższych. Głosowanie trwało od stycznia do marca br., było prowadzone na stronie internetowej plebiscytu.

Licznik odwiedzin: 6742Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29