Strona: Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej dla pracowników Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-12-13
, red.  Marta Jagiełowicz

Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej zostały przyznane nauczycielom akademickim za osiągnięcia naukowe w 2021 r., tj. za uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego, patenty oraz wdrożenia patentów, publikacje z listy MEiN oraz monografie. Uroczystość poprowadził prorektor ds. nauki dr hab. inż. Lesław Gniewek, prof. PRz. Dyplomy nagród wręczył rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.

Nagrody za uzyskane tytuły i stopnie naukowe

Nagrodą za uzyskanie tytułu naukowego profesora został wyróżniony prof. dr hab. inż. Marek Gosztyła z Katedry Konserwacji Zabytków.

Nagrodami za uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego została wyróżniona dr hab. inż. Agnieszka Stec, prof. PRz z Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej.

Nagrodami za uzyskanie stopnia naukowego doktora zostali wyróżnieni:

Nagrody za patenty

Nagrodami za uzyskane patenty lub wdrożenia patentów zostali wyróżnieni:

Nagrody za publikacje indeksowane z listy MEiN

Nagrody za publikacje o liczbie punktów 200 otrzymali:

Nagrody za publikacje o liczbie punktów 140 otrzymali:

Nagrody za publikacje o liczbie punktów 100 otrzymali:

Nagrody za monografie

Nagrody za monografie otrzymali:

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Licznik odwiedzin: 6750Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28