Strona: Najlepiej ocenieni przez studentów nauczyciele WBIŚiA w roku akademickim 2020/21 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-10-15
, red.  dr inż. Krzysztof Boryczko, prof. Uczelni, fot. Beata Motyka
nagroda dla dr. inż. Kamila Pochwata, odbiera prof. dr hab. inż. Daniel Słyś, fot. Beata Motyka

Podczas posiedzenia Rady Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury w dniu 13 października 2021 r. JM Rektor Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik oraz Dziekan prof. dr hab. inż. Lech Lichołai wręczyli nagrodzonym okolicznościowe dyplomy oraz obrazy autorstwa studentów kierunku architektura, zrealizowane podczas warsztatów plenerowych.

Zasady przyznawania nagród

Nagrodzeni zostali wybrani na podstawie wyników ankiet studenckich przeprowadzonych w roku akad. 2020/2021. Z każdej jednostki został wyróżniony najwyżej oceniony. Ranking najwyższej ocenionych pracowników przygotowała dr inż. Bernardeta Dębska, prof. Uczelni - Wydziałowa koordynator ds. zapewniania jakości kształcenia.

Lista nagrodzonych w kolejności średniej ocen:

• dr inż. Krzysztof Boryczko, prof. Uczelni – Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków
  • mgr inż. arch. Piotr Ochab – Katedra Geodezji i Geotechniki im. Kaspra Weigla
  • dr inż. Kamil Pochwat – Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej
  • dr hab. Michał Proksa, prof. Uczelni – Zakład Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej
  • dr inż. Przemysław Miąsik – Katedra Budownictwa Ogólnego
  • prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski – Katedra Konstrukcji Budowlanych
  • mgr inż. Paweł Kut – Zakład Ciepłownictwa i Klimatyzacji
  • dr inż. Marzena Kłos, prof. Uczelni – Katedra Mechaniki Konstrukcji
  • mgr inż. arch. Magdalena Janda – Katedra Konserwacji Zabytków
  • dr inż. Adam Masłoń, prof. Uczelni – Katedra Inżynierii i Chemii Środowiska
  • dr Monika Zdeb – Zakład Oczyszczania i Ochrony Wód