Strona: Nowa jakość - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Nowa jakość - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

2018-10-12

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące oferty jaką daje Wam Program "Nowa Jakość - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej".
Spotkania będą odbywać się w najbliższym tyg. 15-19 października wg harmonogramu z załącznika.

W tym semestrze projekt rusza dla studentów WSZYSTKICH KIERUNKÓW z :
- 5 sem. studiów I stopnia,
- 2 sem. studiów II stopnia.

W kolejnych latach program będzie dostępny także dla kolejnych studentów w/w semestrów.

W skrócie - Program daje możliwość podniesienia kompetencji poprzez udział w:
- szkoleniach
- kursach certyfikowanych Autodesk, Rhino+Grasshopper
- wyjazdach studyjnych do pracodawców
- w płatnych wakacyjnych stażach (od 2020 roku dla obecnych studentów 5 sem. studiów I stopnia, którzy podejmą studia II stopnia).

Spotkania będą dotyczyły też rekrutacji do Programu, który ruszy najprawdopodobniej w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Prosimy o niezawodne przybycie.
W razie pytań zapraszamy w ramach dyżuru dziekańskiego do P-124.

Licznik odwiedzin: 6807Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25