Strona: Nowy Parlament Samorządu Studenckiego / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Nowy Parlament Samorządu Studenckiego

2020-12-19

Dnia 15 grudnia w systemie USOS odbyły się  wybory do Parlamentu Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej oraz wybory przewodniczących wydziałowych samorządów studenckich.

Studentów naszego Wydziału w Parlamencie Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej w roku 2021 reprezentować będą:

• CHOHURA Kamil
  • KANTOROWICZ Michał
  • RĄCZKA Mateusz
  • SADECKA Ewelina
  • SOKOŁOWSKA Sandra

Mandat Przewodniczącej Wydziałowego Samorządu Studenckiego WBIŚiA, otrzymując 252 głosy, uzyskała Pani inżynier Ewelina Sadecka

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nowej kadencji  :)

Licznik odwiedzin: 7270Unikalne odsłony z okresu 2022.07.17 - 2024.07.17