Strona: Ocena programowa PKA na kierunku transport - POZYTYWNA / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Ocena programowa PKA na kierunku transport - POZYTYWNA

2022-08-09
, red.  Dziekan WBIŚiA - prof. dr hab. inż. Lech Lichołai
Polska Komisja Akredytacyjna - Logo

Szanowni Państwo,
Pracownicy i Studenci Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz,

uprzejmie informuję, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, po zapoznaniu się z opinią zespołu nauk inżynieryjno-technicznych, raportem zespołu oceniającego oraz stanowiskiem Uczelni w sprawie oceny programowej kierunku transport, prowadzonego na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w Rzeszowie, na poziomie studiów I stopnia o profilu akademickim, wydało ocenę POZYTYWNĄ.

Wszystkie kryteria określone w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 12 września 2018 r. w sprawie kryteriów oceny programowej zostały spełnione, co uzasadnia wydanie oceny pozytywnej.

Następna ocena programowa kierunku transport na Uczelni powinna nastąpić w roku akademickim 2027/2028.

Dziękuję uprzejmie wszystkim Pracownikom i Studentom Wydziału za wspólny wysiłek włożony w przygotowywanie raportu samooceny oraz podczas wizytacji zespołu oceniającego. W szczególny sposób dziękuję Pani Prodziekan Prof. Marzenie Kłos za koordynowanie prac związanych z przygotowaniem niezbędnych dokumentów oraz zdalnych spotkań z zespołem oceniającym.

Lech Lichołai - dziekan WBIŚiA

Licznik odwiedzin: 6747Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28