Strona: Oficjalnie ruszyła Edycja 2019 programów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza: Konkursu Teoria i Stypendium Praktyka. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-11-21

Piszesz o relacjach kultury i architektury? Masz pomysł na to jak ulepszyć istniejącą przestrzeń publiczną?
- Zgłoś swój tekst o relacji architektury i kultury, wygraj 3.500 zł i opublikuj go w wydawnictwie Fundacji.
- Pokaż swój pomysł na poprawę jakości przestrzeni publicznej w Polsce i wygraj stypendium o wartości 16.000 zł.

Aby wziąć udział w Konkursach należy zarejestrować się do 9 grudnia br. Do 6 grudnia można zadawać pytania. Termin nadsyłania prac upływa 7 stycznia 2020 roku.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie na stronie internetowej Fundacji: www.fundacja-sk.pl
Zachęcamy do udziału!

fsk_plakat_2019_500x707_tp_duzy.jpg