Strona: Organizacja kształcenia w styczniu 2021 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Organizacja kształcenia w styczniu 2021

2021-01-05

Nadal obowiązuje ostatni Komunikat nr R-077-47-8/2020 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 11 grudnia 2020 r.i wcześniejsze Zarządzenia.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną Rektor Politechniki Rzeszowskiej podjął decyzję o przedłużeniu okresu realizacji zajęć w trybie zdalnym do 1 lutego 2021 r.

Utrzymana jest możliwość prowadzenia konsultacji oraz badań niezbędnych do realizacji prac dyplomowych.

Za zgodą Dziekana  stacjonarnie będą realizowane wybrane zajęcia laboratoryjne, które nie mogą zostać zrealizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia zdalnego.

UWAGA: studenci 1BT_DI, 3BB-DI, 1BB-DU zmiany w podziałach godzin od 11 stycznia 2021 obowiązują stacjonarne wybrane zajęcia laboratoryjne (Ochrona środowiska, Konstrukcje metalowe, Materiały drogowe). Studenci 2BB-DI zmiany w podziale godzin od 18 stycznia 2021 obowiązują wybrane stacjonarne laboratoria (Mechanika gruntów i fundamentowanie). Szczegółowe informacje zostaną przedstawione studentom przez koordynatorów przedmiotów.

Licznik odwiedzin: 6784Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19