Strona: Ostatnia chwila na udział w konkursie KOŁO Projekt Łazienki 2021 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Ostatnia chwila na udział w konkursie KOŁO Projekt Łazienki 2021

2021-10-05
Konkurs KOŁO Projekt Łazienki 2021 - plakat

Tegoroczna edycja Konkursu KOŁO wielkimi krokami zbliża się ku końcowi – termin przysyłania zgłoszeń mija 11 października. Konkurs KOŁO to corocznie od 23 lat konkurs KOŁO na projekt toalety publicznej to dla młodych architektów okazja do sprawdzenia umiejętności, konfrontacji swojego sposobu myślenia z wizjami innych uczestników, a także szansa na wysoką nagrodę pieniężną, staż w znanym biurze projektowym oraz zaistnienie w mediach.

Konkurs KOŁO "Projekt Łazienki 2021"

Konkurs KOŁO „Projekt Łazienki 2021” wystartował pod koniec maja bieżącego roku. Zadaniem w tegorocznej edycji jest zaprojektowanie toalety publicznej dla Tatrzańskiego Parku Narodowego. To już ostatnia chwila na rejestrację na stronie konkursowej oraz wgranie projektu. Termin przysyłania zgłoszeń mija 11 października. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie.

Jury konkursu

Prace zostaną ocenione przez znakomite jury, w którym zasiadają: dr hab. inż. arch. Ewa Kuryłowicz – kierowniczka Zakładu Projektowania i Teorii Architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, wiceprezes w autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates, sędziaSARP Warszawa, Robert Konieczny – architekt, założyciel pracowni KWK Promes, Magdalena Federowicz-Boule – prezes i dyrektor kreatywna pracowni Tremend, sekretarz Warszawskiego Oddziału SARP, sędzia SARP, prof. Jan Sikora – wykładowca na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, założyciel pracowni projektowej Sikora Wnętrza, Przemo Łukasik – architekt, współzałożyciel pracowni Medousagroup, Aleksandra Kozłowska – laureatka konkursu „Projekt Łazienki 2018”, obecnie związana z pracownią KWK Promes, Przemysław Powalacz – Prezes Zarządu Geberit sp. z o. o., Filip Zięba – zastępca dyrektora Tatrzańskiego Parku Narodowego, Ewa Holek-Krzysztof z Działu Komunikacji i Wydawnictw Tatrzańskiego Parku Narodowego, Agnieszka Grzegorczyk – przedstawicielka Gminy Kościelisko, Jan Karpiel-Bułecka senior – architekt, popularyzator folkloru góralskiego, Marcin Rząsa – artysta rzeźbiarz z Zakopanego.

Nagrody

Główną nagrodą w konkursie „Projekt Łazienki 2021” jest 19 tys. zł, nagrody pieniężne dostaną także laureaci wyróżnionych prac. Ponadto do wygrania są dwa staże w renomowanych biurach projektowych. Łączna pula nagród wynosi 50 tys. złotych.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin, mapy, wytyczne, harmonogram

Wszelkie informacje na temat konkursu – regulamin, mapy, wytyczne na temat projektu, harmonogram itp. znajdują się na stronie www.konkurskolo.pl.

Zachęcamy także do zapoznania się z ciekawymi, dodatkowymi materiałami zamieszczonymi na stronie www.konkurskolo.pl: filmami z wypowiedziami jurorów, tekstami na blogu, informacjami na temat stylu podhalańskiego itp.

Tatrzański Park Narodowy, SARP, Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Partnerzy medialni

Elle Decoration, Label Magazine, Architektura i Biznes, Architektura Murator, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Bryła, Onet, Radio Kampus, F5, WhiteMAD, Sukces, Sztuka Architektury, Sztuka Wnętrza, Urządzamy.pl

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26