Strona: Ostatnie dni na zgłoszenie prac w ramach konkursu architektonicznego dla studentów Cembrit BOLD / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2017-05-19

Zostały ostatnie dni na zgłoszenie prac w ramach konkursu architektonicznego dla studentów Cembrit BOLD.

Projekty przyjmowane są do 31 maja.Tematyka konkursu związana jest z zaprojektowaniem przestrzeni pracy wpisanej w konkretny obszar publiczny wybranego miasta. Jedną z wymaganych technik wykorzystywanych przy tworzeniu prac konkursowych jest projektowanie parametryczne.

Szczegóły na stronie http://cembritbold.pl

Rokrocznie pula nagród konkursowych Cembrit BOLD sięga 10 000 PLN. W jury zasiadają utytułowani architekci oraz eksperci branżowi. – Wojciech Targowski, Bogna Świątkowska, Maciej Jakub Zawadzki oraz Jakub Szczęsny. Jurorzy czekają na Wasze pomysły! Jeśli jeszcze się zastanawiacie, zajrzyjcie do wypowiedzi zeszłorocznego składu mentorskiego Cembrit BOLD 2016

Zapraszamy do udziału!

Licznik odwiedzin: 6739Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29