Strona: Ostatnie dwa tygodnie na rejestrację w konkursie International VELUX Award 2022 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Ostatnie dwa tygodnie na rejestrację w konkursie International VELUX Award 2022

2022-03-16
International VELUX Award 2022 - plakat

Tylko do 1 kwietnia br. studenci architektury mogą zapisywać się do X edycji International VELUX Award 2022. To warunek konieczny, aby złożyć pracę konkursową w połowie czerwca. Na zwycięzców i ich opiekunów naukowych czekają atrakcyjne nagrody. Polacy już pięciokrotnie odnosili sukcesy w historii tego prestiżowego konkursu.

Przebieg konkursu w pięciu krokach:

1. Rejestracja on-line do 1 kwietnia na stronie https://www.daylightandarchitecture.com/iva/ Wystarczy podać e-mail i nazwę uczelni.
  2. Przygotowanie projektu w jednej z dwóch kategorii tematycznych: „Światło naturalne w budynkach” lub „Badania nad światłem naturalnym”, samodzielnie lub zespołowo, pod okiem opiekuna naukowego.
  3. Złożenie pracy konkursowej do 15 czerwca 2022 r.
  4. Lipiec 2022 r. - wyłonienie przez jury po dwóch regionalnych zwycięzców w każdym z pięciu regionów: 1) Europa Zachodnia, 2) Europa Wschodnia i Bliski Wschodu, 3) Ameryki, 4) Azja i Oceania oraz 5) Afryka.

W skład jury wchodzą: Fuensanta Nieto (Hiszpania), John Ronan (USA), Anupama Kundoo (Indie), Rainer Hofmann (Niemcy).

1. Prezentacje finalistów i wybór głównych zwycięzców podczas Światowego Festiwalu Architektury w Lizbonie w grudniu 2022 r.

Nagrody zostaną przyznane zarówno zespołom studenckim jak i opiekunom naukowym.

Nie przegap swoje szansy! Zarejestruj się już dziś!

Oprócz wielkiej przygody oraz prestiżu na zwycięzców czekają też nagrody pieniężne, a ich łączna pula wynosi 30 000 euro. Nagroda główna w kategorii to 5 000 euro (4000 euro dla studenta i 1 000 euro dla opiekuna), natomiast nagrody regionalne to 1 250 euro (1 000 euro dla studenta oraz 250 euro dla opiekuna).

Konkurs International VELUX Award cieszy się ogromnym zainteresowaniem a liczba studentów biorących udział w konkursie stale rośnie. Warto podkreślić, że Polacy są pod względem liczby zgłoszeń jedną z najliczniejszych grup. Od pierwszej edycji w konkursie wzięło udział ponad 10 000 studentów z blisko 800 uczelni z całego świata.

Więcej informacji na stronie: http://bityl.pl/0NoX9

Licznik odwiedzin: 7269Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16