Strona: Otwarte Spotkanie Wydziałowego Samorządu Studenckiego WBIŚiA / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Otwarte Spotkanie Wydziałowego Samorządu Studenckiego WBIŚiA

2023-03-28
, red.  inż. Kamil Chohura - Samorząd Studencki PRz
Otwarte spotkanie Wydziałowego Samorządu Studenckiego WBIŚiA - czwartek, 30 marca 2023 - godzina 19:00 sala P2 - plakat

Wydziałowy Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury serdecznie zaprasza wszystkich studentów wydziału, chętnych do zaangażowania się w sprawy organizacyjne wydziału oraz chcące aktywnie działać na rzecz społeczności akademickiej.

Na spotkaniu poruszone zostaną kwestie:

• organizacji wydarzenia Betony vs Ścieki,
  • przygotowania Strefy Relaksu,
  • produkcji bluz i gadżetów wydziałowych,
  • organizacji szkoleń dla studentów i kół naukowych,
  • organizacji pokazów BHP
  • a także wiele innych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 30 marca 2023 o godzinie 19:00 w sali P2 na 1 piętrze.
Do zobaczenia!
Wydziałowy Samorząd Studencki WBIŚiA