Strona: Patent na wynalazek pt. "Próg drogowy, zwłaszcza zwalniający" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Patent na wynalazek pt. "Próg drogowy, zwłaszcza zwalniający"

2023-03-24
, red.  Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej
Patent na wynalazek pt. "Próg drogowy, zwłaszcza zwalniający" autorstwa dr. inż. Kamila Pochwata, prof. dr. hab. inż. Daniela Słysia oraz mgr inż. Beaty Piotrowskiej - pracowników Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej - schemat

W dniu 13 marca 2023 roku dr inż. Kamila Pochwat, prof. dr hab. inż. Daniel Słyś oraz mgr inż. Beata Piotrowska - pracownicy Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej decyzją Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej uzyskali patent Nr P.436441 na wynalazek pt. "Próg drogowy, zwłaszcza zwalniający".

Twórcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Licznik odwiedzin: 6817Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26