Strona: Perspektywy Women in Tech Summit 2022 - ZAPROSZENIE dla studentek i studentów oraz kadry uczelni / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2022-05-18
Perspektywy Women in Tech Summit 2022 - grafika

Fundację Edukacyjną Perspektywy Women in Tech serdecznie zaprasza Studentki i Studentów do bezpłatnego udziału w największej w Europie konferencji dla Kobiet w TECH & IT - Perspektywy Women in Tech Summit 2022.

Termin wydarzenia

Perspektywy Women in Tech Summit 2022,odbędzie się 7-8 czerwca 2022 w Warsaw Expo XXI i online.

Czym jest Perspektywy Women in Tech Summit 2022?

Perspektywy Women in Tech Summit 2022  https://womenintechsummit.pl/ - to międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które dzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata.

Perspektywy Women in Tech Summit 2022 to:

• 4 sceny: Inspiration, Tech, Future Labs, Career,
  • 150 wykładów ekspertek i liderek branży technologicznej,
  • 140 warsztatów i tech-talków,
  • 65 wiodących Partnerów z branży TECH& IT,
  • 12 eventów tematycznych,
  • przestrzeń kariery, mentoringu i networkingu,

Więcej informacji: www.womenintechsummit.pl

Darmowe bilety dla studentek i studentów uczelni technicznych!

Aplikować po bezpłatny bilet studencki można pod linkiem: https://womenintechsummit.pl/grants/

Dwudniowy bilet studencki uprawnia do bezpłatnego udziału w przemówieniach Keynote Speakerów, Tech Talkach, panelach dyskusyjnych oraz networkingu i strefy Career Expo.

Patroni wydarzenia

Wydarzeniu patronuje 60 największych firm technologicznych (jest to największe wydarzenie technologiczne dla kobiet (i nie tylko) w Europie.

Licznik odwiedzin: 6808Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25