Strona: Perspektywy Women in Tech Summit 2022 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Perspektywy Women in Tech Summit 2022

2022-04-21
Perspektywy Women in Tech Summit 2022 - grafika

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje czwartą już edycję wyjątkowego wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit 2022

Termin wydarzenia

Perspektywy Women in Tech Summit 2022,odbędzie się 7-8 czerwca 2022 w Warsaw Expo XXI i online.

Patroni wydarzenia

Wydarzeniu patronuje 60 największych firm technologicznych jest to największe wydarzenie technologiczne dla kobiet (i nie tylko) w Europie.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Wydarzenie jest skierowane do studentek (i studentów) oraz kadr polskich uczelni wyższych. Organizatorom zależy na zaproszeniu do udziału w tym wydarzeniu studentki (i studentów) oraz kadrę Politechniki Rzeszowskiej.

Tematyka spotkania

Summit to 2 niezwykle intensywne dni rozmów o najnowszych zwrotach w technologiach i naszej wspólnej przyszłości w tym kontekście – z programem 4 scen, serią 100 specjalistycznych warsztatów, strefą mentoringu i targami pracy (Career Expo). Będą mu towarzyszyć liczne wydarzenia dodatkowe – spotkania w firmach (Tech Warsaw Welcomes), seminarium naukowe dla badaczek i badaczy w zakresie informatyki i inne.  Najważniejszymi tematami tegorocznej konferencji będą: metaverse, sztuczna inteligencja w jej najnowszych i najbardziej praktycznych odsłonach, blockchain, cyberbezpieczeństwo, technologie proklimatyczne, deep tech, 5G i chmura.

Czym jest Perspektywy Women in Tech Summit 2022?

Perspektywy Women in Tech Summit 2022 to międzynarodowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się z nami swoim historiami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata.

Perspektywy Women in Tech Summit 2022 to:

• 4 sceny: Inspiration, Tech, Future Labs, Career,
  • 150 wykładów ekspertek i liderek branży technologicznej,
  • 100 warsztatów i tech-talków,
  • 60 (!) wiodących Partnerów z branży TECH& IT,
  • 12 eventów tematycznych,
  • przestrzeń kariery, mentoringu i networkingu,
  • Big Fat Party!

Darmowy bilet studencki

Aby dostać DARMOWY BILET STUDENCKI należy aplikować przez FORMULARZ GRANTOWY.

Darmowy bilet dla kadr uczelni

DLA PAŃ (I PANÓW) Z KADRY zainteresowanych Summitem DARMOWE KODY NA BILETY - w tym celu należy wypełnić FORMULARZ DLA KADR UCZELNI.

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25