Strona: Piąta Konferencja Kół Naukowych w ramach Politechnicznej Sieci Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-06-24
, red.  Koło Naukowe Architektury Miejsc Społecznych PRz
Od lewej: Anna Sekulska, Waldemar Nalepka, Jakub Skierski, opiekun Koła AMS dr inż. arch. Beata Walicka-Góral z certyfikatami uczestnictwa w Piątej Konferencji Kół Naukowych w ramach Politechnicznej Sieci Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

W dniach 04-06. czerwca 2024 r. członkowie Koła Naukowego Architektury Miejsc Społecznych działającego na Wydziale Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury przy Zakładzie Urbanistyki i Architektury w składzie: Anna Sekulska, Waldemar Nalepka, Jakub Skierski wraz z opiekunem Koła AMS dr inż. arch. Beatą Walicką-Góral wzięli udział w Piątej Konferencji Kół Naukowych w ramach Politechnicznej sieci Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, finansowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Prezentacja Koła AMS

Podczas konferencji członkowie Koła Naukowego AMS: Anna Sekulska, Waldemar Nalepka i Jakub Skierski wystąpili z prezentacją Koła AMS oraz prezentacją założeń do artykułu naukowego „Idea Woonerf w praktyce na przykładzie wybranych łódzkich realizacji”.

Opis konferencji

Uczestnicy konferencji mieli okazję do zapoznania się z działalnością innych kół naukowych działających na Politechnice Białostockiej, Politechnice Lubelskiej oraz Politechnice Rzeszowskiej oraz udziału w szkoleniach oraz wzajemną integrację i nawiązanie współpracy.

Koło Naukowe AMS dziękuje organizatorom: Politechnicznej sieci Via Carpatia oraz Kołu Naukowemu SKIN KOD za zaproszenie i organizację wydarzenia.

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16