Strona: Pierwsze miejsce w konkursie dla studentek kierunku architektura Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2016-04-21

Pierwsze miejsce w konkursie dotyczącym opracowania projektu koncepcyjnego „Szkoły Podstawowej w Rzeszowie wraz z koncepcją zagospodarowania terenu wokół obiektu” zajęły studentki Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury z Politechniki Rzeszowskiej - Elżbieta Gargas i Aneta Bator. Konkurs został zorganizowany z myślą o młodych adeptach architektury przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie przy współpracy z architektami pracowni projektowych: URBAN PROJECT sp. z o.o., Noise Studio, Pracowni Usług Projektowych Aldona Wysocka oraz ze wsparciem Politechniki Rzeszowskiej i pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Ceremonia wręczenia nagród, wyróżnień, dyplomów i statuetek nastąpiła 9 kwietnia 2016 roku na hali Podpromie w Rzeszowie na uroczystej Gali Finałowej w ramach 21. Międzynarodowych Targów Budownictwa przez organizatora Konkursu, przedstawicieli Sądu Konkursowego, Sponsorów oraz przedstawicieli władz - Prezydenta Rzeszowa i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Licznik odwiedzin: 6747Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28