Strona: Płatne praktyki zawodowe dla studentów budownictwa i inżynierii środowiska / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Płatne praktyki zawodowe dla studentów budownictwa i inżynierii środowiska

2024-05-22
, red.  TEXOM Sp. z o.o.
Zaproszenie na spotkanie informacyjne w sprawie płatnych praktyk zawodowych dla studentów kierunku budownictwo oraz inżynieria środowiska organizowane przez firmę TEXOM Sp. z o.o. - 27 maja 2024 r. godzina 12:15, sala P.2.

Firma TEXOM Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich studentów kierunków budownictwo oraz inżynieria środowiska na spotkanie informacyjne w sprawie płatnych praktyk zawodowych, które odbędzie się w dniu 27 maja 2024 r. o godzinie 12:15 w sali P.2.

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16