Strona: Podział na grupy na I roku studiów stacjonarnych I-stopnia / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Podział na grupy na I roku studiów stacjonarnych I-stopnia

2020-09-29

Informujemy, że z uwagi na trwającą rekrutację uzupełniającą na kierunkach budownictwo, energetyka oraz inżynieria środowiska studia stacjonarne I-stopnia, podział na grupy zajęciowe na I-roku studiów stacjonarnych I-stopnia na tych kierunkach będzie miał miejsce 5.10.2020 r w godzinach porannych.

Przypominamy, że rozkłady zajęć są dostępne na stronie wydziałowej WBIŚiA pod zakładką "STUDENCI"->"Rozkłady zajęć" (link: -> https://wbisia.prz.edu.pl/studenci/rozklady-zajec)

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26