Strona: Posiedzenie Rady Gospodarczej działającej przy Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-12-05

W dniu 4 grudnia odbyło się pierwsze, w nowo powołanym składzie, posiedzenie Rady Gospodarczej działającej przy naszym Wydziale.

Nowymi członkami powołanej Rady Gospodarczej są:

• Iwona Matlingiewicz, zastępca przewodniczącej Rady Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów,
  • Grzegorz Dubik, przewodniczący Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Wacław Kamiński, zastępca przewodniczącego Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Bogusław Popek, kierownik działu Marketing i Przygotowanie Produkcji BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.,
  • Tadeusz Gratkowski, Inżynieria Rzeszów S.A.,
  • Beata Kuczmarz, kierownik działu TT Miejskiego Przedsiębiorstwa Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Rzeszowie,
  • Dorota Raczak-Jaworska, Departament Ochrony Środowiska, Urząd Marszałkowski,
  • Jacek Pięta, Prezes Zarządu BEST Construction Sp. z o.o.,
  • Marek Ustrobiński, Zastępca Prezydenta Miasta Rzeszowa – Dyrektor Wydziału Inwestycji – Urszula Kukulska,
  • Witold Wańczyk, Prezes Zarządu, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe INTEGRAL sp. z o.o. w Rzeszowie,
  • Mieczysław Łagowski, Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie,
  • Andrzej Śmiałek – AJ Profibud Sp. z o.o. Sp. K.,
  • Józef Siry, Prezes Zarządu Remost Sp. z o.o. w Dębicy,
  • Piotr Bytnar, APB Inżynieria Sanitarna i Grzewcza Rzeszów,
  • Paweł Bogdan, SB Complex,
  • Grzegorz Rechtoń, Prezes Zarządu RESAN Sp. z o.o.,
  • Piotr Orlewski, Pracownia Projektowa i Architektoniczno-Budowlana ORLEWSKI,
  • Irena Siwowska, Wiceprezes Promost Consulting Sp. j.,
  • Leonard Ziemiański – Politechnika Rzeszowska

Na spotkaniu były poruszane ogólne sprawy dotyczące Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, jak również toczyła się dyskusja na temat poziomu wykształcenia absolwentów (ocena efektów kształcenia w kategoriach wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych), zapotrzebowania na nowe kierunki i specjalności kształcenia, organizacji, prowadzenia i opiniowania praktyk i staży zawodowych, możliwości wykonywania prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich oraz prac doktorskich zgłaszanych przez interesariuszy zewnętrznych.

Licznik odwiedzin: 6758Unikalne odsłony z okresu 2022.04.17 - 2024.04.17