Strona: Praca dla studentów WBIŚiA w Katedrze Dróg i Mostów / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Praca dla studentów WBIŚiA w Katedrze Dróg i Mostów

2022-11-10
, red.  mgr inż. Kamil Kowalski
Praca dla studentów w Katedrze Dróg i Mostów w dniach 16-17 listopada 2022 r. - ogłoszenie

PRACA DLA STUDENTÓW !!!

KTO I CO?

Katedra Dróg i Mostów Politechniki Rzeszowskiej zatrudni osoby do realizacji pomiarów, polegających na zliczaniu pasażerów w środkach komunikacji zbiorowej, pomiarze natężenia ruchu samochodów, w wyznaczonych punktach na terenie Rzeszowa i przyległych gmin.

TERMIN POMIARÓW

16 i 17 LISTOPADA, w okresie szczytu porannego 6:00-9:00 i popołudniowego 14:00-18:00.

FORMA ZATRUDNIENIA

Umowa cywilno-prawna z Politechniką Rzeszowską.

ZGŁOSZENIA

Mailowe na adres drogowcyzdim@gmail.com, w temacie wiadomości proszę wpisać „Pomiary terenowe”. W treści wiadomości proszę podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz adres mailowy do kontaktu.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

poniedziałek 14 listopada o 17.30, sala P-2.

mgr inż. Kamil Kowalski, tel.: 17/ 743 21 42.

Licznik odwiedzin: 6783Unikalne odsłony z okresu 2022.04.18 - 2024.04.18