Strona: Prezentacja oprogramowania S&C bocad / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Prezentacja oprogramowania S&C bocad

2023-03-30
Zaproszenie - prezentacja oprogramowania S&C bocad - 5 kwietnia 2023 r. godz. 10:30 sala P-2 - plakat

Politechnika Rzeszowska wraz z firmą Schuller&Company zapraszają na "Prezentację oprogramowania S&C bocad", która odbędzie się dnia 5 kwietnia 2023 r. (środa) o godzinie 10:30 w sali wykładowej P-2.

Prowadzący spotkanie

Oprogramowanie Bocad przedstawi absolwent Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury, Pan mgr inż. Piotr Żak, prowadzący własne biuro konstrukcyjne.

Agenda spotkania

• Wprowadzenie i krótka prezentacja firmy S&C,
  • Przedstawienie formy współpracy z uczelniami,
    • darmowe licencje dla uczelni,
    • możliwość pisania prac dyplomowych wraz z konkursem na najlepszą z nich,
  • Portfolio S&C,
  • Realizacje projektów,
  • Prezentacja przykładowych prac dyplomowych,
  • Prezentacja najnowszej wersji oprogramowania.

Dane kontaktowe firmy Schuller&Company

SCHULLER&Company Sp. z o.o.
ul. Staroprzygodzka 117 | 63-400 Ostrów Wielkopolski | Polska
www.schullerandcompany.com