Strona: Rekrutacja na semestr studiów w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2023/2024 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-03-23
, red.  Dział Współpracy Międzynarodowej
Studenci odbywający studia w ramach programu Erasmus+

Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w rekrutacji na wyjazd na studia za granicą w roku akademickim 2023-2024.

Nabór na studia zagraniczne 2023/2024 - Erasmus+ - Składanie podań do dnia 29.03.2023 r. - plakat

Termin i miejsce składania podań

Termin na złożenie podań trwa do 29 marca 2023 r. włącznie. Podania są przyjmowane w budynku V w pokoju 214.

Wzór podania oraz zasady rekrutacji

Dokumenty dotyczące programu Erasmus+ dotyczące wyjazdu na studia za granicą w roku akademickim 2023-2024, a więc:

znajdują się w załącznikach tej informacji oraz w "Aktualnościach" na stronie internetowej Działu Współpracy Międzynarodowej.

W sprawie pytań związanych z programem Erasmus+ prosimy o kontakt z:

Przypominamy, że nabór do programu Erasmus+ jest prowadzony raz w roku.

Ulotka - Dział Współpracy Międzynarodowej - Program Erasmus Plus

Licznik odwiedzin: 6785Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19