Strona: REKRUTACJA NA STUDIA NIESTACJONARNE DRUGIEGO STOPNIA na rok akademicki 2020/2021, FRAGMENTY HARMONOGRAMU / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2020-09-10
, red.  Marzena Kłos

1

Rejestracja kandydatów w Systemie Internetowej Rekrutacji oraz wniesienie opłaty za postępowanie związane z przyjęciem na studia

od 1 lipca 2020 r.
do 14 września 2020 r. do godz. 1500

1a

(dotyczy kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia niestacjonarne drugiego stopnia na kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska)

od 1 lipca 2020 r.
do 23 września 2020 r. do godz. 1500

Przyjmowanie od kandydatów wymaganych dokumentów i ich weryfikacja *)

od 7 do 23 września 2020 r. do godz. 1500

Posiedzenie Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej (ustalenie wymaganej minimalnej liczby punktów uprawniającej do przyjęcia na studia)

24 września 2020 r. godz. 900

Ogłoszenie list osób przyjętych na studia

24 września 2020 r. godz. 1500

Wysyłanie decyzji i zawiadomień

od 25 września 2020 r.

Niezłożenie wymaganych dokumentów w terminie określonym w harmonogramie rekrutacji skutkuje niedopuszczeniem kandydata do postępowania rekrutacyjnego.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji są dostępne na stronie rekrutacja.prz.edu.pl.

Licznik odwiedzin: 6808Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25