Strona: PRZEDŁUŻONA Rekrutacja na studia podyplomowe Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-02-20
Architektura wnętrz i wystawiennictwa - logo studiów podyplomowych

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa /AWiW/ zorganizowane przez Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

• Celem studiów AWiW jest dostarczenie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych, ogrodów przydomowych oraz przestrzeni ekspozycyjnych.
  • Zajęcia poprowadzą doświadczeni i utalentowani praktycy, architekci, architekci wnętrz i architekci krajobrazu.
  • Studia prowadzone są w systemie stacjonarnym i zdalnym (zjazdy w soboty i w niedziele).
  • Czas trwania: 2 semestry, 5 zjazdów w semestrze. Pierwszy zjazd zdalny 25-26 marca.
  • Zachęcamy do zapisów. Liczba miejsc ograniczona. Rekrutacja trwa do 16 marca.

Więcej na: https://sp.wbisia.prz.edu.pl/architektura-wnetrz-i-wystawiennictwa

Licznik odwiedzin: 6826Unikalne odsłony z okresu 2022.05.04 - 2024.05.04