Strona: Rekrutacja uzupełniająca na studia podyplomowe "Hydrotechnika" oraz "Ochrona środowiska w zakładach przemysłowych i gminie" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-10-07

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi studiami podyplomowymi „OCHRONA ŚRODOWISKA W ZAKŁADACH PRZEMYSŁOWYCH I GMINIE” oraz „HYDROTECHNIKA”.

Niestety, nie udało się zebrać dostatecznej grupy chętnych, która pozwoliłaby na uruchomienie studiów podyplomowych od października 2019 r.

W związku z powyższym przedłużamy rekrutację na studia do końca lutego 2020 r. – z zamiarem uruchomienia studiów od semestru letniego roku akademickiego 2019/2020 (zajęcia rozpoczęłyby się od marca 2020 r.).

Końcem stycznia 2020 r. dziekanat Wydziału skontaktuje się z Państwem w kwestii ustalenia, czy podtrzymują Państwo swoje zainteresowanie udziałem w studiach oraz w celu ewentualnej aktualizacji przesłanego wcześniej formularza zgłoszeniowego.

Ochrona środowiska w zakładach przemysłowych i gminie

(liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń)

Rejestracja w Systemie Internetowej Rekrutacji: do 15.02.2020 r.

Termin składania dokumentów: do 15.02.2020 r.

Miejsce składania dokumentów: pokój P-134, budynek "P", ul. Poznańska 2

Szczegóły na stronie studiów podyplomowych WBIŚiA

Hydrotechnika

(liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń)

Rejestracja w Systemie Internetowej Rekrutacji: do 15.02.2020 r.

Termin składania dokumentów: do 15.02.2020 r.

Miejsce składania dokumentów: pokój P-134, budynek "P", ul. Poznańska 2

Szczegóły na stronie studiów podyplomowych WBIŚiA