Strona: Relacja z XV Pikniku "MOC Odkrywców" Koła Architektonicznego ZARYS na Politechnice Rzeszowskiej! / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-07-11
, red.  inż. arch. Natalia Sorek - Koło Architektoniczne ZARYS
Stoisko Koła Architektonicznego ZARYS podczas XV Pikniku "MOC Odkrywców".

8 czerwca 2024 roku reprezentanci Koła Architektonicznego ZARYS na Politechnice Rzeszowskiej mieli przyjemność uczestniczyć w XV edycji Pikniku "MOC Odkrywców", który odbył się na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Wydarzenie zgromadziło liczne grono zainteresowanych.

Wyróżniony Udział Koła Naukowego ZARYS

Koło Architektoniczne ZARYS reprezentowało Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury pod pieczą studentów Architektury i dr inż. arch. Joanny Figurskiej-Dudek. Na stoisku koła można było zgłębić wiedzę i tajniki ARCHITEKTURY, aby w przyszłości dołączyć do jej grona na Politechnice Rzeszowskiej.

Atrakcje przygotowane przez Koło Architektoniczne ZARYS

Wśród atrakcji przygotowanych przez ZARYS znalazły się:

• Budowanie z klocków YENGA - Stworzyć niesamowite budowle bez ograniczeń za pomocą klocków YENGA
  • Klocki na Cement - Zostać Architektem i zaplanować swoją budowlę według własnych kompozycji bez żadnych ograniczeń, by następnie stać się Bobem Budowniczym i zbudować swój prawdziwy dom za pomocą ceramicznych cegiełek, cementu i kielni. Była to zabawa wprost emocjonująca i angażowała nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców
  • Modelowanie domków 3D - Każdy z uczestników tworzył własną działkę, składał na niej model domu 3D w dowolnej technice, a następnie projektował zagospodarowanie terenu przez dodawanie zieleni i małej architektury. W ten sposób powstało własne miasteczko uczestników stanowiska koła
  • Rysunek dowolnej budowli na świecie

Konkursy z nagrodami

Na stanowisku Koła Architektonicznego ZARYS nie odbyło się również bez konkursów ze wspaniałymi nagrodami w dwóch kategoriach:

• modelowanie domków 3D - ocena odbyła się pod kątem kreatywności projektu, funkcjonalności i innowacyjnych rozwiązań
  • rysunek dowolnej budowli na świecie - ocena obyła się pod kątem artystycznej interpretacji i stylu

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i umiejętnościami.

Podziękowania

Dzięki zaangażowaniu i pasji członków Koła Architektonicznego ZARYS, tegoroczny Piknik "MOC Odkrywców" stał się jeszcze bardziej inspirującym i edukacyjnym wydarzeniem. Koła Architektoniczne ZARYS dziękuje wszystkim, którzy odwiedzili stanowisko koła.

Koło Architektoniczne ZARYS składa podziękowania za wsparcie i pomoc przy organizacji stoiska Władzom Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej, Zakładowi Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej oraz dla Biura Promocji PRz.

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16