Strona: Reprezentantki ZOiOW prelegentkami podczas sesji popularnonaukowej „Bliskie Spotkania z Chemią” / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-03-03
, red.  Zakład Oczyszczania i Ochrony Wód PRz
Od lewej dr inż. Agata Skwarczyńska-Wojsa, dr Monika Zdeb

27-28 lutego w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie odbyła się sesja popularnonaukowa „Bliskie Spotkania z Chemią”.

Prelegenci

Podczas sesji wystąpili prelegenci m.in. z

• Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie,
  • Politechniki Rzeszowskiej,
  • Politechniki Krakowskiej,
  • Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • uczniowie ZST, którzy kształcą się w zawodach chemicznych.

Tematyka wykładów

Uczestnicy wysłuchali wykładów poświęconych m.in. promieniotwórczości, ekologii, paliwie przyszłości czy inżynierii technicznej.

Reprezentantki Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz

Reprezentantki Zakładu Oczyszczania i Ochrony Wód Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz tj. dr inż. Agata Skwarczyńska-Wojsa oraz dr Monika Zdeb wygłosiły prezentacje na temat:

• „Procesy chemiczne w oczyszczaniu wody”
  • "Jakość i stabilność wód deszczowych w aspekcie ich gospodarczego wykorzystania.”

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26