Strona: Rozstrzygnięcie konkursu na aranżację wnętrza Wydziałowej Strefy Relaksu / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Rozstrzygnięcie konkursu na aranżację wnętrza Wydziałowej Strefy Relaksu

2021-01-07
Szanowni Państwo,

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury ogłasza, że w konkursie na aranżację wnętrza Wydziałowej Strefy Relaksu zwyciężył projekt autorstwa Natalii Makowskiej i Norberta Lisa.

Serdecznie gratulujemy!

Decyzję jednogłośnie podjęło jury, w którego składzie główny głos mieli przedstawiciele Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, wspierani przez dr inż. arch. Magdalenę Szpytma i kolegium dziekańskie.

Serdecznie dziękujemy Autorom pozostałych 3 zgłoszeń za bardzo interesujące i inspirujące propozycje. Dla nich przygotujemy niedługo nagrody pocieszenia.

Niedługo wspólnie z Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczniemy przygotowania do realizacji projektu. Prosimy o cierpliwość, gdyż teraz dużo będzie zależeć od naszych sponsorów.

Licznik odwiedzin: 6804Unikalne odsłony z okresu 2022.04.26 - 2024.04.26