Strona: Rozstrzygnięcie konkursu na "Projekt muralu na budynku J" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Rozstrzygnięcie konkursu na "Projekt muralu na budynku J"

2022-06-18
Od lewej prof. dr hab. Grzegorz Ostasz - Prorektor ds. studenckich, inż. arch. Adrianna Kuśtek, Przemysław Śliwka, dr inż. arch. Joanna Dudek, prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik - Rektor PRz

Główną nagrodę otrzymał Pan Przemysław Śliwka. Komisja Konkursowa przyznała również dwa wyróżnienia dla Pani dr inż. arch. Joanny Dudek oraz dla Pani inż. arch. Adrianny Kuśtek.

Licznik odwiedzin: 6810Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27