Strona: Seminarium Wydziałowe nt. "Badania odzysku ciepła odpadowego w instalacjach kanalizacyjnych obiektów mieszkalnych". / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2023-05-24
, red.  mgr Przemysław Ogarek - Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wod.
Mgr inż. Beata Piotrowska (Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej) podczas wygłaszania seminarium na temat "Badania odzysku ciepła odpadowego w instalacjach kanalizacyjnych obiektów mieszkalnych".

W dniu 17 maja 2023 roku mgr inż. Beata Piotrowska (Katedra Infrastruktury i Gospodarki Wodnej) wygłosiła seminarium związane z przygotowaniami do rozpoczęcia postępowania o nadanie stopnia doktora w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka.

Temat wystąpienia

Referat pt. "Badania odzysku ciepła odpadowego w instalacjach kanalizacyjnych obiektów mieszkalnych" był prezentacją wyników części badań doktorantki, dokonanych podczas realizacji doktoratu, którego promotorem jest prof. dr hab. inż. Daniel Słyś.

Licznik odwiedzin: 6807Unikalne odsłony z okresu 2022.04.25 - 2024.04.25