Strona: SIKA, HILTI i Polsko Szwajcarska Izba Gospodarcza zapraszają do konkursu na prace dyplomowe / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-11-07
a5_new-1.png
hilti.jpg
sika.jpg
Polsko-szwajcarska Izba Gospodarcza oraz partnerzy konkursu - firm SIKA i HILTI, zapraszają studentów budownictwa do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki"
Konkurs przebiega dwuetapowo:
1. do 31.12.2019 studenci zgłaszają propozycje tematów swoich prac z krótkim planem/ opisem założeń koncepcyjnych pracy na https://odteoriidopraktyki.pl/rejestracja/
2. po 15.01 - osoby zakwalifikowane do II etapu piszą pracę , mogąc korzystać ze wsparcia merytorycznego wybranego Partnera
  • do końca 09.2020- student przesyła obronioną pracę
  • do końca 11.2020 - wyłaniamy zwycięzców
Dla autorów najlepszych prac - płatne staże w HILTI lub SIKA.

Licznik odwiedzin: 7270Unikalne odsłony z okresu 2022.07.17 - 2024.07.17