Strona: Spotkanie - prelekcja na temat podstawowych informacji na temat choroby zakaźnej odry / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-06-03

Szanowni Państwo,

w ramach profilaktycznej opieki zdrowotnej nad naszymi pracownikami i studentami - organizujemy spotkanie - prelekcję, której celem jest podanie podstawowych informacji na temat choroby zakaźnej odry.

Prelekcja kierowana jest w szczególności do cudzoziemców - pracowników i studentów pochodzących z Ukrainy. Do udziału zapraszamy również pracowników zainteresowanych tą problematykę.

Prelekcję wygłosi Pani doktor Jolanta Kluz-Zawadzka, epidemiolog, specjalista chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych.

Spotkanie odbędzie się 6 czerwca 2019 r., tj. czwartek, w godz. 12:30 - 13:30, sala P-24, budynek P, VI piętro, ul. Poznańska 2.

Zapraszamy do udziału w prelekcji.

Licznik odwiedzin: 7551Unikalne odsłony z okresu 2022.07.27 - 2024.07.27