Strona: Spotkanie biznesowe dla studentów w Polsce Wschodniej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Spotkanie biznesowe dla studentów w Polsce Wschodniej

2020-12-10

W czwartek 17.12.2020, godz. 9:00-11:00 w formie online odbędzie się spotkanie dla studentów z województwo podkarpackiego, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie jest kierowane dla studentów, którzy są zainteresowani procesem inkubacji (pracą nad rozwinięciem swojego pomysłu do fazy MVP).

W planie spotkania:

• Platformy Startowe
  • Czym jest inkubacja
  • Możliwości uzyskania wsparcia
  • Jak wybrać Platformę do swojego pomysłu,
  • Proces inkubacji z punktu widzenia startapu

UWAGA! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.  Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem

Licznik odwiedzin: 6812Unikalne odsłony z okresu 2022.04.29 - 2024.04.29