Strona: Spotkanie informacyjne nowego Koła Naukowego "Immersja - Dostępna Rzeczywistość" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-05-16
, red.  Koło Naukowe "Immersja - Dostępna Rzeczywistość"
Koło Naukowe "Immersja - Dostępna Rzeczywistość" - pierwsze spotkanie informacyjne 20 maja 2024 r. o godzinie 18:00, sala V-4 - plakat

Na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej powstało nowe Koło Naukowe "Immersja - Dostępna Rzeczywistość".

Profil działalności koła

W ramach działalności koła będą prowadzone badania z wykorzystaniem technologii immersyjnych, mające na celu wysunięcie wniosków do tworzenia inkluzywnych przestrzeni miejskich.

Pierwsze spotkanie informacyjne

Koło będzie skupiało osoby interesujące się architekturą, urbanistyką lub technologiami wirtualnej rzeczywistości i chcącymi działać na rzecz dostępności i inkluzywności przestrzeni miejskiej.

Przedstawiciele koła zapraszają na pierwsze spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 20.05.2024 r. w sali V4 o godzinie 18:00. Podczas spotkania poruszone zostaną informacje o celach, planach i możliwościach dołączenia do Koła.

Media społecznościowe

Zachęcamy również do odwiedzenia profili koła na social mediach, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące spotkania oraz najnowsze informacje o działalności koła!

Licznik odwiedzin: 7266Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16