Strona: Spotkanie Koła Naukowego ZARYS / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Spotkanie Koła Naukowego ZARYS

2022-11-15
, red.  Marzena Kłos, Joanna Figurska-Dudek, Tomasz Tomaszek
Koło Architektoniczne Zarys - grafika

Zebranie Koła Naukowego ZARYS  w czwartek, 17.11.2022, godz. 19.00 w pracownii rysunku w budynku M.

Zadania koła na rok akademicki 2022/23

Zebranie poprowadzi Pani dr inż. arch. Joanna Figurska Dudek, która przedstawi możliwe działania koła naukowego m.in. zadanie z którym zwróciła się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.  Zaprasza Studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury pod kierunkiem dr inż. arch. Joanny Figurskiej-Dudek do współpracy.

Aranżacja wnętrz czytelni kilku filii bibliotecznych na terenie Rzeszowa

Zadanie będzie polegało na przygotowaniu projektów aranżacji wnętrz czytelni kilku filii bibliotecznych, funkcjonujących na terenie Rzeszowa i przekształcenie ich w nowoczesne, przyjazne, ciekawe i bezpieczne miejsca, w których będzie odbywać się integracja polsko-ukraińska osób młodszego i starszego pokolenia.

Najlepsze i najciekawsze pomysły zostaną zrealizowane we współpracy z autorami projektu.

Nie czekaj, spróbuj, może to Twój projekt będą podziwiali mieszkańcy naszego miasta!

Przyjdź na zebranie koła Zarys.

Licznik odwiedzin: 6843Unikalne odsłony z okresu 2022.05.16 - 2024.05.16