Strona: Spotkanie odnośnie płatnych staży dla studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych drugiego stopnia / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2018-03-28

Spotkanie odnośnie płatnych staży dla studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych drugiego stopnia:

- Budownictwo – czwartek 5.04.2018 godz. 8:00 Sala P-2
- Inżynieria środowiska – piątek 6.04. godz. 8:00 Sala P-23
- Architektura – poniedziałek 9.04.2018 godz. 8:00 Sala V-7

Prosimy o niezawodne przybycie.

"Organizacja wysokiej jakości staży dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia Wydziału Budownictwa Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej"

Licznik odwiedzin: 6784Unikalne odsłony z okresu 2022.04.19 - 2024.04.19