Strona: Staż na Uniwersytecie w Uppsali wiosną 2023 roku / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Staż na Uniwersytecie w Uppsali wiosną 2023 roku

2022-10-25
Uniwersytet w Uppsali - zdjęcie

Uniwersytet w Uppsali w ramach programu BUP przyjmuje teraz aplikacje na stanowisko stażysty wiosną 2023 r.

Zadania stażysty

Stażysta będzie pomagał Sekretariatowi koordynować projekty oraz organizować konferencje i szkolenia dla naukowców, nauczycieli i studentów. BUP opracowuje również cyfrowe materiały edukacyjne, w których stażysta będzie pomagał Sekretariatowi.

Staż na Uniwersytecie w Uppsali dla kandydatów spoza Szwecji

Staż jest bezpłatny, a stażysta również musi pokryć własne koszty. Zachęcamy kandydatów spoza Szwecji do zwrócenia się do lokalnych biur programu Erasmus w celu zbadania możliwości otrzymania stypendiów na staże.

Warunki uczestnictwa w stażu

Wnioskodawca powinien być zapisany na jeden z uniwersytetów uczestniczących w programie BUP. Ponieważ praca BUP opiera się na 10 tematach BUP związanych ze zrównoważonym rozwojem, wymagane jest, aby wnioskodawca posiadał wiedzę i zainteresowanie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Aplikacja na staż

Aby aplikować, prosimy o napisanie CV i listu motywacyjnego. W liście motywacyjnym proszę podać, dlaczego interesuje Cię stanowisko stażysty, dotychczasowe doświadczenia zawodowe i co sprawia, że ​​jesteś dobrym kandydatem. Zgłoszenia należy przesyłać do koordynatorki projektu BUP Pani Lyudmyla Babak na adres lyudmyla.babak@balticuniv.uu.se

Termin nadsyłania wniosków

Nabór wniosków trwa do 15 listopada 2022 r.

Szczegóły dotyczące stażu

Wszystkie informacje o stażu są dostępne na stronie The Baltic University Programme: https://www.balticuniv.uu.se/news-new/2022/?tarContentId=1030638

Licznik odwiedzin: 7268Unikalne odsłony z okresu 2022.07.16 - 2024.07.16