Strona: STUDENCI KTÓRYCH OBRONY WYZNACZONE SĄ NA 2021r. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

STUDENCI KTÓRYCH OBRONY WYZNACZONE SĄ NA 2021r.

2020-11-09
, red.  dr inż. Marzena Kłos

STUDENCI  KTÓRYCH OBRONY WYZNACZONE SĄ NA 2021r.

Proszeni są o kontakt mailowy z PROMOTORAMI SWOICH PRAC w celu ustalenia, sposobu odbioru wypisanego w Jednostce tematu pracy dyplomowej i sposobu  realizacji pracy dyplomowej.

Zgodnie z najnowszym Komunikatem nr R-077-47-6/2020 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 9 listopada 2020 r. w siedzibie Uczelni mogą być prowadzone konsultacje i badania konieczne do przygotowania pracy dyplomowej.

dr inż. Marzena Kłos, prof. PRz.
Prodziekan ds. Kształcenia dla kierunków
Budownictwo, Architektura oraz Transport